Зајечар РУКОМЕТ Србија

ОПСТАНАК САМО САН – НОВИ ПОРАЗ РУКОМЕТАШИЦА ЗАЈЕЧАРА

Рукометашице Зајечара поражене су на гостовању Младости у Новој Пазови резултатом 33:27 у 16. колу Суперлиге Србије. Био је то укупно 13 пораз изабраница тренера Максића, па уз само једну досадашњу победу заузимају последње 12. место на табели.

Ипак, није било све тако црно-бело на утакмици одиграној у недељу 28. марта, првој после паузе од месец дана због обавеза репрезентације, пошто су Зајечарке добрих 45 минута биле те које су водиле главну реч на терену. На полувремену је било чак 4 поготка предности у корист гошћи, које су на предах отишле с резултатом 14:18. Али по лошем обичају из ове тешке сезоне, рукометашице Зајечара просуле су све стечено у последњој четвртини сусрета и на крају забележиле још један пораз.

Прилика за поправни и евентуално други тријумф у сезони Зајечаркама се пружа већ у среду 31. марта од 18 сати, када у хали спортова на Краљевици дочекују екипу Радничког из Крагујевца, у заосталој утакмици 15. кола Суперлиге.