Тимочка Крајина Фудбал

ГОЛЕАДА У КЊАЖЕВЦУ ОКОНЧАНА РЕМИЈЕМ ТИМОЧАНИНА И РАДНИЧКОГ

Сјајан сусрет одиграли су фудбалери Тимочанина и Радничког на градском стадиону у Књажевцу. Постигнуто је чак шест погодака, на крају 3:3 у мечу два тима која ћемо наредне сезоне гледати у Српској лиги „Исток“.

Повели су Пироћанци преко Митровића у 5. минуту, домаћи су погоцима Славковића и Златковића преокренули већ до 20. минута. Када је Балтић почетком другом полувремена повећао предност на 3:1, многи су помислили да ће сведочити новом тријумфу изабраника тренера Вељковића.

Ипак, по тешкој спарини и нехуманим условима, гости су успели да се врате у меч након неколико измена и у само три минута између 62. и 65. минута изједначе резултат преко Секулића и Апостоловића.

Све у свему била је ово лепа прилика за стратеге оба тима да провере све расположиве снаге на које ће рачунати у изузетно јакој сезони на српсколигашком „Истоку“, која почиње за две недеље.

„Овај медијски садржај суфинансиран је од стране општине Књажевац. Ставови изнети у подржаном медијском пројекту нужно не изражавају ставове органа који је доделио средства“.