Унесите термин за претрагу

Зајечар Фудбал

ТИМОК 1919 ПОНОВО ЛИДЕР, ПАО ТОПЛИЧАНИН ЗА ПОВРАТАК НА ВРХ ТАБЕЛЕ

Подели

Фудбалери Тимока савладали су екипу Топличанина резултатом 2:0 у 13. колу Српске лиге „Исток“. Зајечарци су утакмицу против Прокупчана решили у другом полувремену, када је Драгићевић са два поготка у 61. и 77. минуту коначно сломио отпор жилавих гостију.

Када се сусрет на градском стадиону на Краљевици завршио, стигло је још лепих вести за Тимоковце. Један од главних ривала Зајечараца на путу до баража за Прву лигу Србије, екипа Будућности из Поповца, однела је само бод са гостовања у Прахову, па је Тимок поново лидер српсколигашког „Истока“ са 34 освојена бода, испред Поповчана са два мање. На челу му се може придружити Раднички, који 18. октобра у Свилајнцу дочекује Власину, што неће бити лак задатак за домаћу екипу.

Наредне недеље на програму је један од дербија јесени, када Тимок гостује у Поповцу, екипи Будућности 25. октобра.