Тимочка Крајина Фудбал

ТИМОЧАНИН „ПОТОПИО“ БРЗИ БРОД У НИШУ ЗА ДРУГУ ПОБЕДУ КЊАЖЕВЧАНА НА СТАРТУ ПРВЕНСТВА

Фудбалери Тимочанина савладали су екипу „Брзог Брода“ у Нишу резултатом 1:3, након сјајне игре у наставку и преокрета који је донео важна три бода Књажевчанима. Гостима су пут до тријумфа показали резервисти, а стрелци за Тимочанин били су Милош Стојановић, Стојадиновић и Ивица Јовановић.

Све вредно помена у мечу 2. кола Српске лиге „Исток“ виђено је у другом полувремену у коме су пала сва четири поготка. Повели су домаћи већ након пет минута игре у наставку преко Маљковића, али је капитен гостију Стојановић по уласку у игру поравнао резултат у 60. минуту. Преокрет је режирао Стојадиновић голом у 70. минуту меча, док је тачку на утакмицу поготком поставио Ивица Јовановић десетак минута пре краја сусрета.

Тимочанин је у Нишу наступио у следећем саставу:

Накић, Милојковић, С.Стојановић, Сујић, Здравковић, Радосављевић, Б.Николић(Стојадиновић), У.Николић(М.Стојановић), Балтић, Славковић, Јовановић.

Књажевчани су овим тријумфом потврдили високе амбиције везане за врх табеле, а такође се и реванширали за пораз из минуле сезоне на гостовању тада новајлији на српсколигашком „Истоку“. Колико ће сваки бод бити важан, говори и чињеница да само Тимочанин и Раднички из Пирота имају максималне две победе на старту првенства, а такође само две екипе немају ни један једини бод после два одиграна кола, Мешево и Цар Константин.

Изабраници тренера Ђуровића ће прилику за трећи везани тријумф имати у суботу 27. августа када на градском стадиону у Књажевцу гостује СФС Борац из Параћина.

“Овај медијски садржај суфинансиран је од стране општине Књажевац. Ставови изнети у подржаном медијском пројекту нужно не изражавају ставове органа који је доделио средства”.