Унесите термин за претрагу

Зајечар КОШАРКА

КОШАРКАШИ ЗАЈЕЧАРСКОГ БИН-А ПОРАЖЕНИ У ДЕРБИЈУ ОД ВРАЊАНАЦА, „ПАНТЕРИ“ ОДНЕЛИ БОДОВЕ СА КРАЉЕВИЦЕ

Подели

Кошаркаши Бин-а поражени су у дербију претпоследњег кола регуларног дела сезоне Прве српске лиге „Исток“ од екипе „Пантера“ из Врања резултатом 65:71 (16:19,15:12,10:20,24:20). Пораз који не боли и који не мења много тога за изабранике тренера Драгојевића, који са пар играча без тренинга једноставно нису могли више против искусних гостију.

Поново је најефикаснији актер утакмице био капитен домаће екипе Угљеша Митровић са 20 поена, а двоцифрени су били још Видановић са 14 и Џелатовић са 12 поена. Kод гостију најрасположенији и бољи од осталих Дарко Трајковић са 16 поена.

КК БИН: Митровић 20, Видановић 14, Џелатовић 12, Извонар 8, Првановић 4, Ристић 4, Перовић 2, Ђорђевић 1, Ракић, Недељковић.

Била је то права такмичарска утакмица, изједначено прво полувреме, али је превагу на страну екипе из Врања донела трећа четвртина коју су добили са 10 разлике, па ни појачани притисак домаћих у последњем кварталу није могао да донесе преокрет.

Наредног викенда спушта се завеса на регуларни део првенства, а кошаркаши Бин-а гостују у Димитровграду. Након тога, очекује их плеј-оф и осам утакмица против четири првопласиране екипе из Групе Б Прве српске лиге „Исток“, а ту су сигурни Бор, Маринос и Ниш, док ће се борба за последњег учесника последњег викенда водити између Јабланице из Медвеђ и Књажевца.

НапоменаСви медији који преузму текст, фотографије, видео, дужни су да наведу извор – „Глас спорта“(glassporta.rs), као и да поставе линк ка изворној вести. Уколико преузимате комплетан текст и фотографије, или већи део текста, мора се нагласити да је текст преузет од Гласа спорта (glassporta.rs), на почетку и крају текста, уз линк ка изворној вести.