Учитавање

Унесите термин за претрагу

Зајечар Фудбал

НОВИ ПОРАЗ ТИМОКА НА ГОСТОВАЊУ, ЛОЗНИЦА У ДРУГОМ ПОЛУВРЕМЕНУ СРУШИЛА ЗАЈЕЧАРСКОГ ПРВОЛИГАША

Подели

Фудбалери Тимока поражени су на гостовању у Лозници од домаће истоимене екипе резултатом 2:0. Зајечарци су на тај начин претрпели четврти пораз у сезони, а сва четири неуспеха изабраници тренера Рајчића доживели су у гостима.

И док је први део игре био прилично негледљив, без много прилика на обе стране, домаћи фудбалери су сав посао завршили у првих 15 минута наставка, када су у периоду од 53. до 60. минута два пута савладали голмана гостију Јовановића.

Времена за туговање нема, пошто већ у недељу 26. септембра у Зајечар стиже дојучерашњи суперлигаш, екипа Рада. Утакмица 9. кола Прве лиге Србије на градском стадиону на Краљевици почиње од 15 сати.

Тим са Бањице је победом над Златибором од 2:1 престигао Тимок на табели и након осам одиграних мечева налази се на 6. месту Прве лиге са 12 бодова, док су Зајечарци поразом у Лозници пали на 10. место табеле са  10 освојених бодова.