Тимочка Крајина Фудбал

ФУДБАЛЕРИ ТИМОЧАНИНА ТРИЈУМФАЛНО ПРОШЛИ КРОЗ ВРАЊЕ, СЛЕДИ ДЕРБИ С ЈАГОДИНОМ У КЊАЖЕВЦУ

Фудбалери Тимочанина савладали су екипу Динама у Врању резултатом 0:1 у 12. колу Српске лиге „Исток“. Књажевчани су се тријумфом против Врањанаца осамосталили на 4. месту табеле са 22 бода. Стрелац победоносног поготка био је Матеја Милојковић.

„Као што смо и очекивали, тешка утакмица. И поред чињенице да смо наступили са чак пет бонус играча у првих 11, ушли смо јако и без респекта у дуел са искусним противником и дали гол на време у првих 15 минута меча“, истакао је за „Глас спорта“ Милош Стојановић Попај, капитен и председник књажевачког српсколигаша.

Најбољу прилику за изједначење Динамо је пропустио 10 минута пре краја утакмице, када је голман Тимочанина Накић одбранио пенал и сачувао три бода за госте. Књажевчани су на тај начин забележили седму победу у сезони и да није било кикса против Јединства на старту сезоне, само три бода делила би их од врха табеле.

Лидер је и даље Трајал са 28 бодова, испред Будућности са 27 и Радничког из Свилајнца са 26. Тимочанин је дакле четвртопласиран са 22, док пето место заузима Јагодина са 20 освојених бодова. И управо ће Јагодинци бити следећи ривал кога ће Књажевчани угостити у недељу 7. новембра од 13 сати.

“Овај медијски садржај суфинансиран је од стране општине Књажевац. Ставови изнети у подржаном медијском пројекту нужно не изражавају ставове органа који је доделио средства”.