Унесите термин за претрагу

Зајечар Фудбал

ТИМОК РУТИНСКИ СА СОКОБАЊЦИМА, ТРЕБИЧ ИСПРАЋЕН ПЕТАРДОМ СА КРАЉЕВИЦЕ

Подели

Фудбалери Тимока декласирали су екипу Требича резултатом 5:0 у утакмици 6. кола Зоне „Исток“. Разиграни Зајечарци сломили су отпор гостију из Сокобање већ у првих 45 минута, што је пружило прилику тренеру Николићу да у наставку пружи прилику већем броју најмлађих снага.

Два пута је мрежу гостију погађао Растко Николић, а по једном су се у листу стрелаца уписали Стојадиновић и Стаменковић за 4:0 на полувремену, док је погодак у другом делу игре за коначан резултат постигао један у низу осамнаестогодишњака Александар Илић.

Лепе вести пре утакмице стигле су и од Комисије ФСРИС којом је меч у Неготину регистрован са службених 0:3 у корист Тимока, тако да Зајечарци након шест одиграних кола имају максималних 18 бодова на челу табеле, четири више од првих пратилаца из Пирота, екипе „Танаско Рајић“. Ртањ и Бор су у дербију поделили бодове у Бољевцу резултатом 2:2, па су Борани остали на 3. месту Зоне „Исток“ са 13 освојених бодова, док су Бољевчани на деоби 4. и 5. места са 11 бодова са неготинским „Хајдук Вељком“.

Наредног викенда Тимок очекује гостовање у оближњем Трговишту код Књажевца и дуел са домаћим ОФК „Књазом“, где зајечарски зонаш има апсолутну улогу фаворита против екипе која се налази на зачељу табеле са свега два освојена бода.

НапоменаСви медији који преузму текст, фотографије, видео, дужни су да наведу извор – „Глас спорта“(glassporta.rs), као и да поставе линк ка изворној вести. Уколико преузимате комплетан текст и фотографије, или већи део текста, мора се нагласити да је текст преузет од Гласа спорта (glassporta.rs), на почетку и крају текста, уз линк ка изворној вести.