Тимочка Крајина Фудбал

ТИМОЧАНИН И ЈАГОДИНА ПОДЕЛИЛИ БОДОВЕ У КЊАЖЕВЦУ

Фудбалери Тимочанина ремизирали су са екипом Јагодине резултатом 2:2 у 13. колу Српске лиге „Исток“. Књажевчани су имали вођство после првих 45 минута утакмице на градском стадиону, али нису успели да освоје три бода против упорних Лесковчана.

Повели су гости поготком Живковића, да би домаћи играчи већ до полувремена преокренули головима Славковића и Којића. Имали су фудбалери Тимочанина иницијативу на својој страни и шансу да потпуно преломе утакмицу, али је мрежа гостију остала мирна.

У наставку утакмице, слободан ударац и погодак вредан изједначења постигао је поново Живковић, који је донео бод гостима из Јагодине. Све у свему, прави првенствени окршај и можда и најреалнији исход окршаја у Књажевцу, а слађи бод иде „Ћуранима“.

Изабраници тренера Вељковића после другог ремија у сезони, остали су на 4. месту табеле са 23 освојена бода, а наредног викенда очекује их неугодно гостовање у Ресавици, екипи Рембаса. Лидер је и даље Трајал са 31 бодом, испред Будућности која има бод мање на свом конту и Радничког из Свилајнца који је сакупио 26.

“Овај медијски садржај суфинансиран је од стране општине Књажевац. Ставови изнети у подржаном медијском пројекту нужно не изражавају ставове органа који је доделио средства”.