Зајечар ОДБОЈКА

ОДБОЈКАШИЦЕ „ТИМОКА“ СЛАВИЛЕ ПРОТИВ „ЗАЈЕЧАРА“ У ГРАДСКОМ ДЕРБИЈУ

Одбојкашице Тимока савладале су локалног ривала „Зајечар“ у утакмици 3. кола Регионалне лиге резултатом 3:1 (20:25, 25:23, 25:13, 25:15). Изабранице тренера Вучковића су на тај начин задржале максималан учинак на старту сезоне, са три победе у исто толико одиграних мечева. Играчице Зајечара с друге стране нису добро започеле првенство и забележиле су сва три пораза.

Ипак и поред свега наведеног, у хали спортова на Краљевици виђена је велика борба и сјајан старт утакмице номиналних гошћи, које су успеле да освоје први сет и буду у игри до самог краја другог дела игре. Све после тога ишло је на воденицу одбојкашица „Тимока“, које су након драматичног изједначења, лако сломиле отпор градског ривала у два наредна сета и стигле до новог тријумфа.

На челу Регионалне лиге су неготински „Хајдук Вељко“ и „Тимок“ са по 9 освојених бодова, испред две борске екипе, „Волејбор Тима“ који је сакупио 6 и „Винера“ са 3 бода, док су на зачељу табеле „Зајечар“ и „Озрен“ из Сокобање без бодова.

Одбојкашице Зајечара покушаће у дуелу са Винером из Бора да дођу до прве победе на домаћем терену, док ће Тимок прилику за наставак победоносног низа имати против Озрена, такође у хали спортова на Краљевици. Најзанимљивије ће ипак бити у Бору, где домаћи „Волејбор Тим“ дочекује непоражени „Хајдук Вељко“.

Напомена: Сви медији који преузму текст, фотографије, видео, дужни су да наведу извор – „Глас спорта“(glassporta.rs), као и да поставе линк ка изворној вести. Уколико преузимате комплетан текст и фотографије, или већи део текста, мора се нагласити да је текст преузет од Гласа спорта (glassporta.rs), на почетку и крају текста, уз линк ка изворној вести.