Унесите термин за претрагу

Зајечар Фудбал

НОВИ ДОМАЋИ ПОРАЗ ТИМОКА, БРЗИ БРОД ОДНЕО БОДОВЕ СА КРАЉЕВИЦЕ

Подели

Фудбалери Тимока 1919 претрпели су нови пораз на домаћем терену, а овог пута победу је из Зајечара однела екипа Брзог Брода. Нишлије су славиле резултатом 0:2 и чини се развијале све наде Зајечараца да могу стићи до опстанка у српсколигашком рангу такмичења.

Док је у првом полувремену и постојала нека идеја у игри домаћег тима, у наставку меча био је то негледљив фудбал, а по гол у првих и других 45 минута били су довољни гостима да стигну до неочекивана три бода. Промашаји Тричковића и Јелића у првих пола часа игре било је све вредно помена од зајечарског српсколигаша, који су испустили бодове против још једног дављеника и пали на претпоследње место табеле.

Кобан по Зајечарце био је бивши играч Тимока Андрија Стаменковић, који је најпре у 37. минуту погодио мрежу Јовановића из „слободњака“ са више од 30 метара, док је тачку на свој одличан меч заокружио асистенцијом у одличној контри Нишлија у 78. минуту утакмице.