ГЛАС СПОРТА

МЕДИЦИНСКА ШКОЛА ИЗ ЗАЈЕЧАРА ОБЕЗБЕДИЛА ПЛАСМАН НА ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ У РУКОМЕТУ

Женска екипа Медицинске школе из Зајечара освојила је прво место на  Међуокружном такмичењу у рукомету, пошто је у финалу одржаном у балон сали Спортског центра „Чаир“ у Нишу била најбоља у конкуренцији шампиона Расинског, Нишког и Топличког округа савладала екипу Гимназије из Куршумлије резултатом 22:21.

Одлично су играле у Нишу изабранице професорке Јелене Милосављевић, које су најпре у полуфиналу славиле против домаће екипе, а потом у финалу издржале притисак до самог краја и заслужено овериле пласман у завршницу такмичења, где ће се наћи у конкуренцији осам најбољих школских рукометних екипа у Србији.

Успех ученица зајечарске Медицинске школе, нису успели да понове вршњаци из Техничке школе из Зајечара, који су у финалу поражени од Гимназије 9. мај из Ниша. Ипак, одличан утисак и поред пораза од 21:18 у финалном дуелу оставили су ђаци професора Саше Јанковића.

НапоменаСви медији који преузму текст, фотографије, видео, дужни су да наведу извор – „Глас спорта“(glassporta.rs), као и да поставе линк ка изворној вести. Уколико преузимате комплетан текст и фотографије, или већи део текста, мора се нагласити да је текст преузет од Гласа спорта (glassporta.rs), на почетку и крају текста, уз линк ка изворној вести.