Унесите термин за претрагу

Зајечар Фудбал

ФУДБАЛЕРИ ТИМОКА РУТИНСКИ ПРЕКО ГОСТИЈУ ИЗ БЕЛЕ ПАЛАНКЕ ДО НОВА ТРИ БОДА

Подели

Фудбалери Тимока 1919 савладали су у суботу 30. марта екипу „Рајко Митић“ из Беле Паланке резултатом 3:0 и наставили победоносни низ у Зони „Исток“. Зајечарце су до 19. првенственог тријумфа погоцима довели Растко Николић који је два пута погађао мрежу гостију и Дејан Машић.

Домаћи су од самог старта дали до знања гостима да бодови остају на Краљевици, а предност је Тимоку после одлично изведеног слободног ударца донео млађани Николић већ у 7. минуту утакмице. На други гол чекало се до последњег минута првог дела игре, а сигуран извођач једанаестерца који је досуђен после прекршаја над Рамаданијем био је Николић, који се налази у невероватној голгетерској форми. Наиме, талентовани нападач зајечарског зонаша је у само два последња меча постигао седам голова и са 23 постигнута поготка налази се на врху листе стрелаца Зоне „Исток“.

Тачку на утакмицу ставио је Дејан Машић, који се најбоље снашао у гужви после корнера и поставио коначних 3:0, уз мора се признати малу помоћ гостујућег дефанзивца. Све у свему, Зајечарци већ могу мирне душе да спремају планове за српсколигашко друштво, јер је разлика у односу на прве пратиоце из Бора и Неготина велика 22 бода. Наредног викенда следи гостовање екипи Требича у Сокобањи, а меч против претпоследњег тима табеле на програму је у суботу 6. априла.

Ево и састава који је на мегдан Белопаланчанима извео тренер домаћих Мирослав Николић:

Јовановић, Цветковић, Богојевић (Ристић), Петровић, Антуновић, Р. Николић, Машић (Милојић), Ванић (Младеновић), Илић, Стојадиновић (Милосављевић), Рамадани (Рангелов).

Напомена: Сви медији који преузму текст, фотографије, видео, дужни су да наведу извор – „Глас спорта“(glassporta.rs), као и да поставе линк ка изворној вести. Уколико преузимате комплетан текст и фотографије, или већи део текста, мора се нагласити да је текст преузет од Гласа спорта (glassporta.rs), на почетку и крају текста, уз линк ка изворној вести.