Тимочка Крајина Фудбал

ФУДБАЛЕРИ РТЊА СЈАЈНОМ ИГРОМ У ФИНИШУ ГОСТОВАЊА У ТРГОВИШТУ ДО ТРЕЋЕГ ТРИЈУМФА У ЗОНИ „ИСТОК“

Фудбалери Ртња савладали су екипу ОФК „Књаза“ на гостовању у књажевачком Трговишту резултатом 0:3 и на тај начин забележили трећу победу у сезони, па уз један реми и пораз у пет одиграних мечева заузимају 1. место табеле Зоне „Исток“, после некомплетног 5. кола. Бољевчани су у фуриозних осам минута другог полувремена сломили отпор домаћина и оставили га на зачељу првенствене табеле.

Најпре је Цакић у 72. минуту донео вођство гостима, Адамовић је са беле тачке дуплирао предност три минута касније, да би коначан резултат поставио Јовкић поготком у 80. минуту утакмице.

„Глас спорта“ доноси и комплетан извештај са утакмице одигране у Трговишту у суботу 16. септембра:

Наредни викенд доноси још један у низу тимочких дербија, пошто у Бољевац стиже екипа „Бора 1919“. Гости из „града бакра“ ушли су са највишим амбицијама у Зону „Исток“, али су поразом у Пироту од „Танаска Рајића“ показали да су и те како рањиви и да изабраници тренера Марка Терзића имају чему да се надају у мечу у коме би победом зацементирали позицију у горњем дому табеле и оправдали очекивања управе и симпатизера бољевачког зонаша, а то је пласман у самом врху Зоне „Исток“.

“Овај медијски садржај суфинансиран је од стране општине Бољевац – ставови изнети у подржаном медијском пројекту нужно не изражавају ставове органа који је доделио средства”.