Зајечар Фудбал

ТИМОК И ДАЉЕ БЕЗ ПОРАЗА, ПОБЕДА ПРОТИВ ЛУЖНИЦЕ ЗА ВРХ ЗОНЕ „ИСТОК“

Фудбалери Тимока савладали су екипу Лужнице резултатом 3:1 у утакмици 12. кола Зоне „Исток“. Зајечарци су прилично лако изашли на крај са гостима из Бабушнице, а све захваљујући сјајном првом полувремену.

Већ у првом нападу домаћи су стигли до предности преко Николе Трукића, док је Растко Николић са два поготка у 20. и 44. минуту меча решио питање победника. Све што су гости успели да ураде у наставку јесте почасни погодак Васића у 75. минуту утакмице.

ТИМОK 1919: Дубљевић, Богојевић, У. Николић (Јеремић), Р. Николић (Рангелов), Ванић (Марковић), Антуновић, Стаменковић (Ристић), Стојадиновић (Милосављевић), Илић (Стојановић), Трукић, Цветковић
ЛУЖНИЦА: И. Јовић, Џунић, Л. Ђорђрвић, Васић, Л. Јовић (Стојановић), М. Петровић, Ј. Ђорђевић, Станковић, В. Петровић, Манчев, Бошков (Ћирић)

Тимок је и даље на челу табеле са 34 освојена бода са учинком од 11 победа и једног ремија, испред Бора са 28 и „Хајдук Вељка“ и пиротског „Танаска Рајића“ који су сакупили по 25 бодова. Изабранике тренера Мирослава Николића наредног викенда очекује гостовање екипи Бродоремонта у Кладову, а утакмица 13. кола Зоне „Исток“ на програму је 4. новембра.

НапоменаСви медији који преузму текст, фотографије, видео, дужни су да наведу извор – „Глас спорта“(glassporta.rs), као и да поставе линк ка изворној вести. Уколико преузимате комплетан текст и фотографије, или већи део текста, мора се нагласити да је текст преузет од Гласа спорта (glassporta.rs), на почетку и крају текста, уз линк ка изворној вести.