Зајечар Фудбал

СЕДМИ ПОРАЗ ТИМОКА У СЕЗОНИ У ЖАРКОВУ

Фудбалери Тимока поражени су на гостовању у Жаркову од домаће истоимене екипе резултатом 2:1. Поново је пад концентрације у другом полувремену скупо коштао изабранике тренера Рајчића.

Чврсто прво полувреме без пуно прилика, одлично су стајали гостујући фудбалери у тих 45 минута, па је све вредно помена виђено у наставку меча. Невероватно је да су играчи Тимока поново дозволили противницима да након првог поготка, одмах у следећем нападу постигну и други.

Овог пута, кобан је био период у размаку од 57. до 60. минута, када су фудбалери Жаркова два пута матирали голмана гостију Јовановића. Узвратили су гости преко Пантића, који је голом из слободњака смањио предност домаћих. Ипак, играчи Тимока нису имали снаге за потпуни преокрет, па су домаћи забележили и седму првенствену победу, док су гости претрпели седми пораз.

Тимок је поразом у Жаркову пао на 12. место табеле Прве лиге са 11 освојених бодова, док је Жарково треће са 22 бода. Зајечарце тежак посао чека и наредног викенда, када на Краљевицу стиже екипа Мачве из Шапца.