Зајечар Фудбал

ПРВИ РЕМИ ТИМОКА НА ПРИПРЕМАМА, ЛИДЕР ЗОНЕ „ИСТОК“ ДУНАВ ИЗ ПРАХОВА ОДОЛЕО У ЗАЈЕЧАРУ

Фудбалери Тимока ремизирали су са екипом Дунава из Прахова резултатом 1:1 у четвртој пријатељској утакмици у склопу припрема за други део сезоне. Зајечарски прволигаш је наступио у комбинованом и подмлађеном саставу, а прилику да покажу своје умеће добили су и изданци школе фудбала клуба са Краљевице, попут Растка Николића и голмана Немање Маркова.

Утакмица је одиграна на помоћном терену градског стадиона у Зајечару, због чињенице да се главни терен спрема за почетак такмичења у Првој лиги Србије. Капитенску траку на сусрету носио је Урош Николић, а управо је он био стрелац поготка у 60. минуту са беле тачке, пошто је претходно у шеснаестерцу гостију оборен Андреј Ђукић. Само пет минута касније изједначио је дојучерашњи дефанзивац Тимока Стефан Рудић, који је прецизним шутем из слободног ударца са нешто мање од 20 метара погодио мрежу домаћих.

Зајечарце до старта првенства очекују још две провере,  у Крушевцу са Трајалом 13. фебруара и шест дана касније у Пироту са Радничким, што ће уједно бити и последња провера пред наставак такмичења у Првој лиги Србије, које је на програму 26. фебруара.

НапоменаСви медији који преузму текст, фотографије, видео, дужни су да наведу извор – „Глас спорта“(glassporta.rs), као и да поставе линк ка изворној вести. Уколико преузимате комплетан текст и фотографије, или већи део текста, мора се нагласити да је текст преузет од Гласа спорта (glassporta.rs), на почетку и крају текста, уз линк ка изворној вести.