Унесите термин за претрагу

Зајечар РУКОМЕТ Тимочка Крајина

ПРОМАШАЈИ У НАСТАВКУ КОШТАЛИ РУКОМЕТАШИЦЕ ЗАЈЕЧАРА ПОРАЗА ОД КРАГУЈЕВЧАНКИ

Подели

Рукометашице Зајечара поражене су у заосталој утакмици 15. кола Суперлиге Србије од Радничког из Крагујевца резултатом 26:29. Био је то још један у низу сличних пораза изабраница тренера Максића, које су поново имале предност на полувремену.

Након 30 минута игре у хали спортова на Краљевици, Зајечарке су водиле са 12:11. Ипак, искусније гошће су у наставку успеле да преокрену резултат и дођу до бодова. У томе су им свесрдно помогле и домаће рукометашице, које су са чак три промашена седмерца и још неколико зицера, противницама поклониле победу.

Након 14 пораза у сезони у 15 одиграних утакмица, Зајечарке су и даље на зачељу табеле са само 2 освојена бода, док су Крагујевчанке на 5. место табеле са 18, бод мање од четвртопласираног Железничара, који се налази на позицији која доноси пласман у плеј оф.

Прилику за други тријумф у сезони Зајечарке ће имати већ у суботу 3. априла, када од 18 сати на Краљевици у тимочком дербију дочекају екипу Бора.