Зајечар КОШАРКА

ПОРАЗ КОШАРКАША БИН-А У ВРАЊУ, ПРЕКИНУТА ПОБЕДОНОСНА СЕРИЈА ЗАЈЕЧАРАЦА

Кошаркаши Бин-а поражени су на гостовању екипи „Пантера“ у Врању резултатом 72:64 (17:21, 19:4, 19:20, 17:19). Зајечарце је скупо коштала друга четвртина у којој су гости постигли свега четири поена, па је забележен први пораз након три утакмице у којима су изабраници тренера Драгојевића остварили важне тријумфе.

„Наступили смо са свега осам играча који су дали максимум и пружили одличан отпор искусном домаћем саставу, о чему говори чињеница да смо три четвртине утакмице решили у своју корист. Ипак, бодове ћемо морати да тражимо наредног викенда у Зајечару“, истакао је за „Глас спорта“ председник КК „БИН“ Небојша Николић.

КК БИН: Митровић 23, Видановић 16, Џелатовић 13, Перовић 4, Извонар 3, Лачевић 3, Ракић 2,Ђорђевић.

Утакмица 7. првенственог кола на програму је 20. новембра када ће у хали спортова на Краљевици гостовати екипа Димитровграда. Оба тима имају половичан скор од по три победе и пораза и налазе са на 4. и 5. месту Прве српске лиге „Исток“. На челу је Константин са максималних 6 тријумфа, испред „Пантера“ и „Топличанина“ са учинком од пет победа и једним поразом.

Напомена: Сви медији који преузму текст, фотографије, видео, дужни су да наведу извор – „Глас спорта“(glassporta.rs), као и да поставе линк ка изворној вести. Уколико преузимате комплетан текст и фотографије, или већи део текста, мора се нагласити да је текст преузет од Гласа спорта (glassporta.rs), на почетку и крају текста, уз линк ка изворној вести.