ОСТАЛИ СПОРТОВИ Тимочка Крајина

МЛАДИ ЏУДИСТИ БОРА ТРЕЋИ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ

Џудо клуб Бор освојио је 3.место у генералном пласману на Првенству Србије за млађе дечаке и девојчице. Борани су се по броју медаља нашли иза Пролетера из Зрењанина и новосадске Славије.

Никола Аритоновић је у конкуренцији до 60 килограма освојио сребрну медаљу, док су се Теодор Лука Николић и Никола Бузејић окитили бронзаним одличјима. Николић је заузео 3. место у категорији до 38 килограма, док је исти успех поновио Бузејић у конкуренцији џудиста до 66 килограма.

Запажен резултат остварили су и Страхиња Ристић у категорији до 30 кг, Михајло Цветановић до 55 и Катарина Нешић у конкуренцији џудисткиња до 32 килограма.

Пројекат „Бирам спорт“ – борски спортски таленти, суфинансиран je из буџета Града Бора:

”Ставови изнети у подржаном медијском пројекту нужно не изражавају ставове органа који је доделио средства.”