ГЛАС СПОРТА Зајечар Фудбал

КАБЛОВИ СЛАВИЛИ У ГРАДСКОМ ДЕРБИЈУ – КАБЛОВИ – ОФК 019 2:0

Каблови су у серији и не намеравају да стану. Изабраници тренера Словића уписали су још једну „рецку“, а овог пута у градском дербију освојена су три бода на гостовању новом зонашу, екипи ОФК 019. По један гол у оба полувремена био је довољан да се утакмица рутински приведе крају. Стрелци су били Јовановић у 41. и Рамадани у 78. минуту меча 13. кола Зоне „Исток“.

Лепе вести сачекале су „Кабларе“ и по звршетку сусрета одиграног на бившем игралишту „Путева“ на Краљевици у недељу 10. новембра. Наиме, у дербију кола у Димитровграду, домаћи Балкански поражен је од Хајдук Вељка 1:2, па су се Каблови осамосталили на лидерској позицији.

Фудбалери Тимока стигли су до важних бодова на гостовању у Кладову, екипи Бродоремонта. Било је 0:1 за изабранике тренера Николића.

Каблови су први са 33 освојена бода, испред Балканског са 30 и Тимока и Хајдук Вељка, који су сакупили по 27.

Дерби наредног кола игра се у Зајечару, где ће на градском стадиону на Краљевици Тимок угостити екипу Бора. Утакмица је на програму у суботу 16. новембра од 13 сати. У исто време у Кладову игра се меч Ђердап – ОФК 019, док ће дан касније Каблови дочекати Бродоремонт такође од 13 сати.