Зајечар Фудбал

ФУДБАЛЕРИ ТИМОКА ТРИЈУМФАЛНО ЗАПОЧЕЛИ СЕЗОНУ СРПСКЕ ЛИГЕ

Фудбалери Тимока савладали су екипу Будућности на гостовању у нишком Поповцу резултатом 0:2 у мечу 1. кола Српске лиге „Исток“. Зајечарци су све дилеме у сусрету одиграном у недељу 11. августа решили у првом делу игре, пошто су већ након 20 минута утакмице имали два гола предности.

Дефанзивац Ванић је донео вођство гостима у 16. минуту меча, док је четири минута касније предност дуплирао Росић. До краја меча рутинска контрола утакмице изабраника тренера Жарка Јовановића, који је победом дебитовао на клупи Тимока.

Стручњак из Уба који је у досадашњој каријери водио екипе Златибора, Слоге из Краљева, Такова, Младог радника и матичног Јединства доведен је са једним циљем, нападом на сам врх табеле и повратком Тимока у прволигашко друштво.

Наредни противник зајечарског српсколигаша биће СФС Борац из Параћина, који је у 1. колу ремизирао на домаћем терену у комшијском дербију против Јагодине резултатом 2:2. У питању је искусна екипа коју са клупе предводи бивши тренер Тимока Војкан Рајчић, па нема сумње да нас на Краљевици очекује занимљив дуел у суботу 17. августа са почетком у 17 сати.

НапоменаСви медији који преузму текст, фотографије, видео, дужни су да наведу извор – „Глас спорта“(glassporta.rs), као и да поставе линк ка изворној вести. Уколико преузимате комплетан текст и фотографије, или већи део текста, мора се нагласити да је текст преузет од Гласа спорта (glassporta.rs), на почетку и крају текста, уз линк ка изворној вести.