Унесите термин за претрагу

Србија Фудбал

ПАРТИЗАН СА ПЕНАЛА ДО ПОБЕДЕ ПРОТИВ НИШЛИЈА

Подели

Партизан је успео да савлада екипу Радничког из Ниша после велике борбе резултатом 1:0 и врати 2. место на табели Суперлиге са 11 бодова мањка у односу на Црвену звезду.

Много проблема у игри Партизана у дерби мечу 25. кола виђено је у Хумској, а спас и три бода стигла су пред сам крај сусрета.

Када је Натхо због повреде напустио терен у 15. минуту, Милошевић је у игру убацио Ђорђа Ивановића, испоставиће се човека одлуке на овом мечу.

Садик је већ у 4. минуту могао да доведе црно-беле у вођство, али је лоше реаговао после асистенције Асана.

Било је до краја првог дела игре још пар покушаја, али без шута у оквир гола и са једне, и с друге стране.

У наставку прва озбиљнија прилика у 66. минуту, Асано покушава искоса са леве стране, одбранио је Ристић, а на другој страни припретио је Филип Kнежевић са дистанце, када је Стојковић имао проблема да заустави лопту.

Индиспонираног Садика заменио је Бојан Матић, а у 66. минуту Лазар Марковић мења млађаног Филипа Стевановића, што је био последњи Милошевићев адут у овој утакмици.

И када је меч почео да улази у сам финиш, Партизан је некако успео да изнуди пенал.

Тодоровски је у свом казненом простору неспретно нагазио Урошевића на стопало и избацио лопту, бек Партизана је пао и судија Новак Симовић је показао на белу тачку.

Сигуран егзекутор је био Ђорђе Ивановић, који тако доноси сва три бода прилично бледом Партизану.